Lushtaku intervistohet nga prokuroria, avokati: Të gjitha veprimet i bëri në vetëmbrojtje

Deputeti i PDK-së, Mërgim Lushtaku sot është intervistuar nga prokuroria për rrahjen e djeshme në Kuvendin e Kosovës. Pas intervistimit,…

Gjendja në ministrinë e Industrisë në qeverisjen e PAN-it, përplasen Shala dhe Kusari-Lila

Deputeti i PDK-së, Ferat Shala u përplas sot me shefen e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lilën lidhur me…