​Gjenden mallra të kontrabanduara në një depo në Mitrovicë të veriut

Mallra të kontrabanduara janë gjetur në një depo në Mitrovicë të veriut. Dogana e Kosovës ka njoftuar se mes mallrash…

Kapen 3.4 tonë kokainë në Paraguai të fshehura në depo sheqeri

Policia paraguaiane kapi më shumë se 3.4 tonë kokainë pranë kryeqytetit Asuncion sot dhe droga ishte fshehur në një depo…

Lëndohen dy persona nga zjarri në zonën Industriale në Prishtinë

Dy persona janë lënduar nga zjarri që përfshiu pasditen e së enjtes katër depo të mbushura me pemë dhe perime…

​Përfshihen nga zjarri disa depo në zonën industriale në Prishtinë

Pasditen e së enjtes, janë përfshirë nga zjarri disa depo në zonën industriale në Prishtinë. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës,…

Arrestohet një oficer doganor dhe një person i dyshuar për dhënie të mitos dhe kontrabandim me barna

Mbrëmjen e së martës është arrestuar një oficer doganor dhe një person i dyshuar për dhënie të mitos dhe kontrabandim…

Digjet një depo në Lipjan

Në rrethana të panjohura është përfshi nga zjarri një depoja e një firme e cila kishte pjesë të kamionëve. Rasti…

Përfshihet nga zjarri një depo në Prishtinë

Një depoje në rrugën Hyzri Talla në Prishtinë gjatë mbrëmjes së të hënës iu është vënë zjarri. Policia e Kosovës…
error: