​Holanda shkatërron Turqinë, Depay realizon tri gola-video

Holanda ka regjistruar një fitore shumë të thellë prej 6-1 në ballafaqim me Turqinë në kuadër të Grupit G të…

Depay me gol të bukur e rikthen epërsinë e Barcelonës ndaj Getafes – video

Barcelona e ka rikthyer epërsinë prej një golin ndaj Getafes. Memphis Depay realizoi një gol shumë të bukur pas një…

Bilbao e ndal me barazim Barcelonën

Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 në ballafaqim me Athletic Bilbaon në xhiron e dytë të…

Depay shënon gol të bukur dhe barazon shifrat ndaj Bilbaos – video

Barcelona ka reaguar përmes Memphis Depay dhe ka barazuar rezultatin në 1-1 ndaj Athletic Bilbaos. Sulmuesi holandez realizoi një gol…

​Zyrtare, Barcelona realizon goditjen e radhës në merkato

Barcelona dhe Memphis Depay kanë arritur një marrëveshje që lojtari të bashkohet me klubin katalanas sapo kontrata e tij me…

​Koeman zbulon blerjen më të re të Barcelonës

Memphis Depay do të bashkohet me Barcelonën si një lojtari i lirë dhe marrëveshja do të përfundojë shumë shpejtë. Akordi…

E kërkonte Barcelona prej kohësh, sulmuesi mund të përfundojë te Juventusi

Sulmuesi i Lyon, Memphis Depay është subjekt i interesimit nga ana e Juventusit,  raporton “Tuttosport”. Kampionët italianë po shikojnë gjithashtu…

Tre sulmuesit që po i kërkon Juventusi në afatin kalimtar të Janarit

Diego Costa, Memphis Depay dhe Divock Origi janë përmendur si objektiva të mundshëm të Juventusit në janar nga “Tuttosport”. “Bianconerët”…

Juventusi dhe Roma i bashkohen Barcelonës në garën për Depay

Skuadrat italiane Juventusi dhe Roma janë skuadrat e fundit që e dëshirojnë Memphis Depay në radhët e tyre, raporton “Sport”.…

Depay dëshiron të kalojë te Barcelona

Memphis Depay me doemos e dëshiron transferimin tek skuadra e Barcelonës, në këtë merkato dimërore, raporton “Mundo Deportivo”. Sulmuesi holandez…
error: