Demi Rose shfaq linjat e saj me trup të zbukuruar futurist

Demi Rose tregoi figurën e saj epshore në një seri fotosh në Palm Springs, gjatë fundjavës së dytë të festivalit…

Demi Rose vë në pah gjoksin e saj të harlisur

Edhe një herë, ajo vuri në dukje të gjitha atributet e saj në një triko të zezë të ngushtë. Demi…

Modelja tërheqëse nuk ndalet as në karantinë – zhvishet përsëri (foto)

As karantina nuk e ndalon Demi Rose të postojë foto provokuese në rrjete sociale. Modelja pozoi edhe një herë nudo,…

Demi Rose tregon dekoltenë e bujshme në të ftohtë – foto

Modeli Demi Rose poston foto nudo në mediat sociale çdo ditë. Shpesh ndan foto nga plazhi dhe shmang dimrin duke…