Ministria e Mbrojtjes demanton raportimet se qindra ushtarë po aplikojnë për viza në Gjermani

Ministria e Mbrojtjes ka reaguar pas raportimeve se qindra ushtarë të FSK-së po aplikojnë për viza pune në ambasadën e…

Hoxhaj pas lajmeve të rreme për aksion në veri: Kosovo Online përfaqëson interesat e Radojçiqit

Eksperti i sigurisë kibernetike dhe kundërvënies propagandistike, Mentor Hoxhaj po e sheh si vazhdimësi të fushatës deziformuese të Serbisë lajmin…

​Policia e Kosovës demanton sërish mediat serbe: Nuk ka ndodhur asnjë incident në Bërnjak

Policia e Kosovës ka reaguar lidhur me raportimin e medieve serbe se gjoja në Bërnjak është paraqitur situatë dramatike dhe…