De Bruyne vulos gjithçka kundër Leipzigut (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i shtatë në ndeshjen mes Manchester Cityt dhe RB Leipzigut. Manchester City e ka thelluar epërsinë…

Guardiola i dashuruar me paraqitjen e De Bruynes ndaj Leicester: Ai është rikthyer

Pep Guardiola ka lëshuar një paralajmërim drejt rivalit të titullit, Arsenalit pasi që deklaroi se Kevin De Bruyne është rikthyer…

Goli i çmendur i De Bruynes kundër Leicester – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen tejet interesante mes Leicester Cityt dhe Manchester Cityt, ku ky i fundit ka gjetur…

Reagimi i De Bruynes pasi e sheh emrin e tij në fanellën e United – video

Ylli i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne i bëri shumë të qarta ndjenjat e tij ndaj rivalëve të qytetit, Manchester…