Guardiola jep dy lajme jo të mira për Cityn në prag të fillimit të sezonit të ri

Kevin De Bruyne dhe Phil Foden nuk do të mund të luajnë për një kohë të gjatë, ka thënë trajneri…

10 golat më të bukur të Euro 2020 – video

Kampionati Evropian i futbollit Euro 2020 përfundoi para pak ditësh me Italiën që u shpall kampion pasi e mposhti Anglinë…

Trajneri i Blegjikës jep detajet e fundit për De Bruyne dhe Hazard para ndeshjes me Italinë

Trajneri i Belgjikës Roberto Matinez pranon se është një garë kundër kohës për të rikuperuar dyshen Eden Hazard dhe Kevin…

Këto janë të rejat e fundit mbi gjendjen e De Bruyne dhe Hazard

Kevin De Bruyne dhe Eden Hazard ende nuk janë duke u stërvitur me skuadrën e Belgjikës dhe kjo sygjeron se…

​De Bruyne dhe Hazard ne dyshim serioz për ndeshjen me Italinë

Belgjika ka kaluar në fazën çerekfinale të Kampionatit Evropian pasi e ka mposhtur Portugalinë me rezultat minimal 1-0 me golin…

De Bruyne kalon në epërsi Belgjikën

Kombëtarja e Belgjikës ka kaluar në epërsi kundër Danimarkës, ku protagonist i golit të avantazhit është mesfushori Kevin De Bruyne,…

​Lëndimi i De Bruyne, ja kur pritet t’i bashkohet Belgjikës

Kevin De Bruyne ka pasur një operacion të vogël në fytyrë pas përplasjes që pati ne finalen e Ligës së…

​Flet De Bruyne, tregon pasojat nga përplasja me Rudiger dhe zhgënjimin për shkak të humbjes

Kevin De Bruyne ishte njëri nga protagonistët e humbjes së Manchester Cityt në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Chelseat…

​De Bruyne i beson të ardhmen Manchester Cityt

Kevin De Bruyne ka nënshkruar kontratë të re me Manchester Cityn deri në vitin 2025, ka raportuar vetë faqja zyrtare…

De Bruyne e kalon Cityn në epërsi ndaj Dortmundit – video

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Borussia Dortmundit në ndeshjen e parë çeekfianle të Ligës së Kampionëve ndërmjet këtyre…
error: