David Luiz: Flamengo ka kualitet për të garuar në Ligën e Kampionëve

David Luiz beson që skuadra braziliane Flamengo padyshim ka kualitetin që të jetë pjesë e Ligës së Kampionëve, para ndeshjes…

David Luiz i del në përkrahje Willianit

Mbrojtësi i Arsenalit David Luiz ka folur për transferimin e Willian tek Arsenal, ku shumë fansa dhe analistë të futbollit…

Luftë në Arsenal – Luiz “nokauton” Sebalos

Media angleze raportoi se kishte një luftë midis dy lojtarëve të ekipit të parë në stërvitjet e Arsenalit – David…