Interi bën përmbysje të madhe ndaj Fiorentinës-video

Interi e ka nisur me një qasje tjetër pjesën e dytë ndaj Fiorentinës dhe ka arritur që fillimisht ta barazojë…

Shënon më në fund Interi ndaj Cagliarit – video

Interi e ka gjetur më në fund golin e epërsisë ndaj Cagliarit në një ndeshje mjaftë të komplikuar për “Neroazzurrët”.…

B.Gladbach – Inter, bie goli i parë – video

Interi ka kaluar në epërsi ndaj Borussia Munchengladabch në ndeshjen e vlefshmë për Grupin B të Ligës së Kampionëve, përcjell…