Challendes zbulon arsyen kryesore pse e ftoi Mirlind Dakun në skuadër

Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challendes ka mbajtur një konferencë për medie para ndeshjes së nesërme miqësore kundër Shqipërisë,…

Ftesa e Challendes e fut në “telashe” Dakun, shikoni çfarë i ndodhi sot në stërvitje me Ballkanin (VIDEO)

Mirlind Daku është ftuar për herë të parë nga trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challendes për tri ndeshjet e…

Challendes publikon listën e lojtarëve për tri ndeshjet e radhës, nuk mungojnë befasitë

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes e ka publikuar listën e futbollistëve për tri ndeshjet e muajit nëntor; miqësoren…

​14 gola të realizuar, reagon Mirlind Daku

Sulmuesi i FC Ballkanit, Mirlind Daku, po kalon nëpër një formë të jashtëzakonshme këtë edicion ku ka realizuar 14 gola…

Top-5 golashënuesit e Superligës së Kosovës

Superliga e Kosovës në futboll ka arritur në xhiron e shtatë dhe ky edicion po bëhet gjithnjë e më interesant,…

Superliga, Ballkani shkatërron Drenicën, rezultat befasues në Prishtina -Llapi

Kanë përfunduar edhe dy ndeshjet tjera të ditës së sotme në Superligën e Kosovës, të vlefshme për xhiron e pestë.…