Dafina në përqafim të … qengjit

Këngëtarja e njohur ka bërë një postim të rrallë në rrjetet sociale. Ne jemi mësuar ta shohim në poza elegante…

Dafina Zeqiri: Vaksinohuni dhe t’i kthehemi normalitetit (Video)

Këngëtarja Dafina Zeqiri iu ka bashkuar thirrjes për vaksinim kundër COVID-19., duke thënë se vetëm kështu do t’i kthehemi normalitetit…

Dafina Zeqiri flet për hitin e saj më të ri “Llafe llafe”

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka shkëlqyer në klipin e saj më të ri “Llafe llafe”. Ajo në një postim në rrjetet…

Dafina sjell klipin e saj më të ri “Llafe, llafe”

Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re “Llafe, llafe”. Bashkëpunimi i radhës i këngëtares vjen me reperin…

Dafina vjen me “Llafe, llafe”

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka bërë të ditur bashkëpunimin e radhës me reperin Lyrical Son të titulluar “Llafe llafe”. Ajo tashmë…

Dafina Zeqiri shfaqet atraktive në imazhet e fundit, tregon që diçka e bukur po vjen

Dafina Zeqiri ka nisur xhirimet për videoklipin më të ri. Këngëtarja para disa ditësh e ka konfirmuar lajmin se së…

Dafina performon në Jale Beach

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka mbajtur një koncert në Jale Beach në Himarë. Ajo para pushuesve të shumtë ka…

Dafina Zeqiri serish godet me stil – foto

Pas suksesit me “Japa”, këngëtarja e njohur po shijon pushimet verore. Dafina Zeqiri di gjithmonë të godasë me stilin e…

Dafina Zeqiri nis pushimet dhe po shoqërohet nga i dashuri

Pak ditë pasi publikoi bashkëpunimin me Cricket dhe Muma, Dafina Zeqiri ka nisur pushimet. Këngëtarja shqiptare ka zgjedhur Turqin si…

Dafina Zeqiri pjesë e protestës së gastronomëve

Shoqata e Gastronomëve të Kosovës prej ditësh kanë njoftuar për protesten që do të mbahet sot në Prishtinë. Përmes kësaj…