Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Rezulton pozitiv me Covid-19 ylli i Serie-A

Nicolò Zaniolo ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me Covid-19 Lojtari i Romës dhe Italisë nuk mund tw luajw deri…
error: