1266 raste të reja dhe asnjë i vdekur nga Covid 19 gjatë 24 orëve

Ministria e shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë raportuar edhe 1266 raste të reja të infektimeve…

Këto kafshë janë më të ndjeshme ndaj COVID-19 pas njerëzve, gjen një studim i ri

Ndërsa pandemia COVID-19 vazhdon të tërbohet në të gjithë globin, nuk janë vetëm qeniet njerëzore që janë zënë në grackë…

​669 të vdekur nga COVID-19

Që nga shpërthimi i pandemisë COVID-19 në Kosovë kanë vdekur 669 pacientë. Tash kur janë bërë më shumë se shtatë…