ShSKUK po trajton 55 pacientë nga COVID-19

55 pacientë të infektuar me koronavirus janë duke u trajtuar në spitalet e përgjithshme dhe klinikat me COVID-19. Shërbimi Spitalor…

Brenda një dite mbi 1400 gjoba për shkelje të masave kundër COVID-19

Që nga hyrja në fuqi e masave të reja, Policia së bashku me inspektoratet përkatëse komunale kanë shtuar dukshëm kontrollet…

Edhe një i ri humb jetën nga COVID-19

Një 44-vjeçar nga Drenica ka humbur jetën si pasojë e infektimit me COVID-19. Këtë lajm e ka bërë të ditur…
error: