Griezmann dhe Coutinho do të qëndrojnë te Barcelona

Ylli francez dhe ai brazilian pritet të qëndrojnë edhe këtë sezon në “Camp Nou”. Gjatë kësaj vere janë duke qarkulluar…

Barcelona e mposht me lehtësi Osasunën

Barcelona e ka mposhtur me shumë lehtësi skuadrën e Osasunës, ndeshje kjo e vlefshme për kampionatin spanjoll të futbollit, La…