Këto janë çmimet e biletave për ndeshjen mes Prishtinës dhe Connas në “Fadil Vokrri”

KF Prishtina do të zhvillojë të martën ndeshjen e parë kundër skuadrës nga Uellsi Connas në kuadër të Ligës së…