Këta janë tre emrat që mund ta zëvendësojnë Ronaldon në Man. United

Cristiano Ronaldo thuhet se i ka kërkuar Manchester United që të dëgjojë ofertat që mund të vijnë në drejtim të…

Flet lojtari më i mirë i shekullit: Dua të luaj edhe për disa vite

Cristiano Ronaldo mposhti Leo Messin dhe Mohamed Salahin për të fituar çmimin “Lojtari i Shekullit” nga Globe Soccer Awards, ndërsa…