Një nga çiklistët më të mirë të të gjitha kohërave iu hoqën 100 tumore

Çiklisti legjendar Alberto Contador ndoqi këshillën e mjekut dhe iu nënshtrua një operacioni dhe u hoqën më shumë se 100…

Humb jetën pasi aksidentohet një çiklist në Prishtinë

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka bërë të ditur se aksidenti ka ndodhur të…