Arsenali ka targetuar këta pesë mesfushorë për merkaton e Janarit

Mikel Arteta dëshiron të rregullojë problemet e Arsenalit në mesfushë duke nënshkruar me së paku dy mesfushorë krijues në janar.…

Marotta për yllin e Interit: Mbase e ka luajtur ndeshjen e fundit për ne

Drejtori i Interit, Beppe Marotta konfirmon që Christian Eriksen “është në listën e lojtarëve të transferueshëm” në janar dhe ndoshta…

Christian Eriksen drejt rikthimit ne Londër

Lojtari i ekipit kombëtar danez të futbollit Christian Eriksen mund të kthehet në Londër këtë janar, por jo te Tottenhami,…

Nuk u aktivizua asnjë minutë ndaj Spezias, Eriksen befason me veprimin e tij pas ndeshjes

Mesfushori nga Danimarka, Christian Eriksen, po vazhdon të mbetet një rezervist i pa shfrytëzuar nga trajneri i Interit, Antonio Conte,…

Marotta flet për të të ardhmen e Christian Eriksen

Drejtori sportiv i Interit, Beppe Marotta, ka folur mbi të ardhmen e mesfushorit danez Christian Eriksen, duke e lënë të…

Eriksen dëbohet nga hoteli

Futbollisti i Interit Christian Eriksen është dëbuar nga një hotel për shkak të një pandemie koronavirus. Danezi nënshkroi për Interin…
error: