Eriksen nuk do të mund të paraqitet për Interin në sezonin e ardhshëm

Christian Eriksen nuk do të lejohet që të zhvillojë ndeshje për kampionin e Serie A Interin sezonin e ardhshëm, vetëm…

​Kjaer: Incidenti i Eriksen na ka motivuar si skuadër

Kapiteni i danezëve ka treguar se si ndeshja hapëse e Euro 2020, që rezultoi të ishte dramatike, e ka ndihmuar…

Eriksen rishfaqet në plazh

Christian Eriksen, futbollisti danez që pësoi një infarkt në zemër, i ka kaluar tashmë problemet kardiake. Pasi doli nga spitali,…

Erikseni mund të luajë sërish futboll

Sipas raporteve në Itali, mesfushori i Interit Christian Eriksen do të kthehet në Milano në javën e dytë të korrikut…

Eriksen me pajisje të rrahjeve të zemrës

Futbollisti danez Christian Eriksen do të ketë të instaluar një pajisje për fillimin e zemrës (ICD), pasi ai u rrëzua…

​Lajmërohet Eriksen, ky është mesazhi i tij

Mesfushori i Danimarkës Christian Eriksen ka folur për herë të parë pas problemeve shëndetësore që pati gjatë ndeshjes Danimarkë –…

​Skriniar tregon çfarë i ndodhi kur pa Eriksenin në gjendje kritike për jetë

Mbrojtësi i Sllovakisë Milan Skriniar tha se ishte shumë i frikësuar kur pa të shtunën shokun e tij të skuadrës,…

Drama e Eriksen, mesazh solidariteti nga Duka: Christian, të presim në fushë sa më parë

E gjitha bota e futbollit u shokua mbrëmë kur Christian Eriksen u rrëzua në fushë dhe u desh ndërhyrja e…

Federata e Danimarkës jep të rejat e fundit mbi gjendjen e Christian Eriksen

Bota e futbollit u shokua ditën e djeshme kur në ndeshjen ndërmjet Danimarkës dhe Finlandës, e vlefshme për Grupin B…

Eriksen gjithnjë e më afër Arsenalit

Mesfushori i Interit Christian Eriksen vazhdon të jetë i lidhur me një kthim në Angli dhe “Tuttosport” pretendon se ai…