Liverpool – Chelsea, këto janë përbërjet startuese

Pas sfidës ndërmjet Arsenalit dhe Manchester Cityt, Premier Liga angleze vazhdon sot edhe me një derbi tjetër të madh ku…

Pamje nga brenda stadiumit, fillon të mbushet “Dragao” për finalen e madhe të Championsit

Diçka më shumë se një orë ka mbetur deri tek fillimi i ndeshjes finale të Ligës së Kampionëve ndërmjet Chelseat…