Përfundon ndeshja, Barcelona shënon fitore kundër Celta Vigos

Ka përfunduar ndeshja në stadiumin “Camp Nou”, ku Barcelona ka vazhduar formën e mirë duke arkëtuar pikët e plota në…

Ja rezultati i pjesës së parë mes Barcelonës e Celta Vigos

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes gjigantit katalunas Barcelona dhe skuadrës së Celta Vigos, ku nikoqirët hynë drejt…

Barcelona vazhdon formën jo të mirë, lëshon pikë kundër Celta Vigos

Gjigandi katalunas Barcelona nuk është duke kaluar nëpër një formë të mirë këtë sezon, ku sot regjistroi barazim me rezultat…

Celta Vigo shënon kundër Barcelonës

Skuadra vendase më në fund ka gjetur golin kundër Barcelonës. Skuadra e Celta Vigos ka shënuar golin e saj të…

Barcelona mbyll pjesën e parë në epërsi kundër Celta Vigos

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Celta Vigos dhe Barcelonës, ku pas 45’ minutave lojë të zhvilluar skuadra…

Barcelona dyfishon epërsinë kundër Celta Vigos

Gjigandi katalunas ka shënuar edhe golin e dytë kundër Celta Vigos. Barcelona ka dyfishuar rezultatin në ndeshjen kundër Celta Vigos,…

Barcelona kalon në epërsi kundër Celta Vigos

Gjigandi katalunas Barcelona ka zhbllokuar rezultatin në ndeshjen kundër Celta Vigos, përmes sulmuesit Ansu Fati. Përmes një asistimi të mbrojtësit…

Barcelona kërkon këndelljen kundër Celta Vigos, ja formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 16:15 do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Celta Vigos dhe gjigandit katalunas Barcelona, e vlefshme…

Celta Vigo – Real Madrid, formacionet zyrtare

Xhiro e 28-të në La Ligan spanjolle vazhdon me një ndeshje tejet interesante, ku Real Madridi është mysafir i skuadrës…

Real Madrid kërkon të ruaj hapin me Atleticon, zhvillon sot ndeshje kundër Celta Vigos

Real Madrid do të kërkoj sot fitoren e tretë radhazi në të gjitha garat, ku e vazhdon kompeticionin e La…