​Parashikimi i motit

Edhe sot, në vendin tonë parashihet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Në vlerat e temperaturave minimale…

​Mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Vranësirat vende-vende…

​Parashikimi i motit

Sot pritet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat parashihen të sjellin reshje lokale shiu të shoqëruara…

Sot mot i vranët dhe me shi

Sot gjatë gjithë ditës pritet të mbajë mot i vranët dhe me shi. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale…

Parashikimi i motit për dy ditë

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës nesër dhe të enjten pritet të mbajë kryesisht mot i vranët dhe me reshje shiu,…

​Parashikimi i motit për dy ditë

Nesër dhe të enjten pritet që të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Të enjten parashihen reshje të…

Moti sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende vende-vende…