Carrick largohet nga skuadra e Manchester United

Fitorja e mbrëmshme me rezultat 3:2 kundër Arsenalit do të jetë kontributi i fundit i Michael Carrick në karrierë me…

Ja pse Carrick do ta drejtojë Unitedin edhe në derbin me Arsenalin

Manchester United e ka emëruar gjermanin Ralf Rangnick si trajner të ri, por duhet pritur ende që ta shohim atë…

​Ja çfarë do të ndodh tani me Carrick pas emërimit të Rangnick si trajner i United

Manchester United sot ka konfirmuar se e ka emëruar Ralf Rangnickun si trajner te parë të skuadrës deri në fund…

Carrick: Jam i zhgënjyer që nuk fituam ndaj Chelseat

Trajneri i përkohshëm i “Djajve të Kuq” Michael Carrick thotë se është i zhgënjyer që Manchester United nuk mundi të…

Carrick debuton me fitore te United dhe ka një dedikim special pas ndeshjes

Trajneri i përkohshëm i Manchester United, Michael Carrick, ia ka kushtuar fitoren e skuadrës së tij ndaj Villarrealit të martën…