E kritikuan për heqjen e kryqit nga videoklipi, Capital T ka një sqarim për të gjithë

Capital T së fundi ka publikuar videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por ditën e djeshme njerëzit vunë re…

Magjinë e verës po e sjellin Kidda dhe Capital T

Rep-artisti Kidda, ka paralajmëruar projektin e ri. Përmes disa imazheve në Instagram, ai ka treguar se kësaj here ka bashkëpunuar…

Capital T shtron darkë për iftar në Shtëpinë e të Moshuarve “Jetimat e Ballkanit”

Në muajin e shenjtë të Ramazanit, humanisti Halil Kastrati dhe reperi shqiptar Capital T kanë shtruar darkë në Shtëpinë e…

Capital T zhgënjen ndjekësit në Instagram

Capital T i cili është shumë aktiv në Instagram, së fundi ka zhgënjyr ndjekësit e tij. Trimi ka larguar të…

Capital T ka disa fjalë për Milot Rashicën

Pandemia e koronavirusit ka bllokur gjitha aktivitetet sportive jo vetëm në Kosovë por edhe në botë. Kjo ka bërë që…