Shënohet goli i katërt në ndeshjen Juventus-Inter

Interi ka barazuar rezultatin ndaj Juventusit në finalen e Kupës së Italisë që po zhvillohet në “Olimpico”. Nga penalltia të…

Calhanoglu heshtë “San Siron”, Interi në epërsi-video

Është zhbllokuar shumë shpejtë derbi italian ndërmjet Milanit dhe Interit në San Siro. Ish-mesfushori i Milanit ka shënuar për Interi…

​Inzaghi përjashton yllin e Interit nga skuadra para ndeshjes së Ligës së Kampionëve

Trajneri i Interit Simone Inzaghi nuk e ka ftuar në skuadër mesfushorin Hakan Calhanoglu për ndeshjen e Ligës së Kampionëve…

Calhanoglu shtang portierin e Genoas, supergol nga ish-lojtari i Milanit – video

Interi e ka dyfishuar epërsinë në 2-0 ndaj Genoas. Pas golit të Milan Skriniar, i dyti është shënuar nga debutuesi…

​E zbulon Calhanoglu: Ja pse iu bashkova Interit

Hakan Calhanoglu është shprehur shumë i lumtur që u bashkua me Interin duke u larguar nga rivalët Milani me parametra…

Zyrtare, Calhanoglu lojtar i Interit, ja detajet e kontratës

Një operacion i filluar dhe i mbyllur brenda fare pak ditësh. Interi e ka rrëmbyer mesfushorin Hakan Calhanoglu nga rivalit…

Calhanoglu poston një video lamtumirëse për Milanin, nuk mungojnë ekzibicionet ndaj Interit

Hakan Calhanoglu ëshytë fare pran zyrtarizimit si lojtar i Interit. Së fundi ai lëshoi ​​një video që tregon disa nga…

Flet Calhanoglu: Po, kam arritur marrëveshje me Interin

Mesfushori turk Hakan Calhanoglu e ka konfirmuar se ai tashmë ka arritur një marrëveshje me rivalin e Milanit, Interin. Zikaltërit…

Calhanoglu braktisë Milanin për Interin, detajet e kontratës dhe numri i mundshëm i fanellës

Hakan Calhanoglu po përgatitet të bëhet një lojtar i Interit. Sipas raporteve nga “Sky Sport” testet mjekësore të futbollistit turk…

Paratici flet për të ardhmen e Ronaldos, Donnarummas dhe Calhanoglut

Drejtori gjeneral i Juventusit Fabio Paratici e ka justifikuar pagën e lartë të Cristiano Ronaldos në klub si dhe ka…