​Cagliari-Inter, formacionet zyrtare

Interi duhet të kërkojë vetëm tre pikë të plota ndaj Cagliarit në mënyrë që të jetë në luftë për titullin…

Fitorja kundër Cagliarit jetike për Milanin në garën për titull, ja formacionet e mundshme

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Calgiarit dhe gjigandit italian Milan, e vlefshme…

Interi mposht Cagliarin, merr kreun e tabelës në Serie A

Ka përfunduar ndeshja e fundit e programit të sotëm në Serie A, ku kampioni aktual Inter ka vazhduar me fitore.…

Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati mes Inter dhe Cagliari

Ka përfunduar pjesa e parë në stadiumin “Giuseppe Meazza” ku kampioni aktual italian gjen vetën në epërsi prej një goli.…

Inter synon pozitën e parë me fitore kundër Cagliarit, ja formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 20:45 do të fillojë ndeshja e fundit e xhiros së 17 të Serie A, ku kampioni…

Interi kërkon vendin e parë në Serie A, pret në shtëpi Cagliarin

Sot me fillim nga ora 20:45 kampioni italian Inter do të zhvillojë ndeshje si vendas kundër skuadrës së Cagliarit. Ndeshja…

​Zyrtare, skuadra e Serie-A shkarkon trajnerin

Cagliari ka shkarkuar zyrtarisht trajnerin Leonardo Semplici pas tre ndeshjeve në Serie A dhe thuhet se po e shohin Ëalter…

​Milani shkëlqen dhe merr tri pikë ndaj Cagliarit

Milani ka arkëtuar tri pikë të reja në Serie-A pasi ka triumfuar me rezultat 4-1 ndaj Cagliarit në xhiron e…

​Milan-Cagliari, formacionet zyrtare

Pas fitores në ndeshjen e parë ndaj Sampdorias, Milani i Stefano Piolit do të kërkojë tri pikë të reja edhe…

Milani merr vetëm një pikë ndaj Cagliarit, e rrezikon kualifikimin për në Ligën e Kampionëve

Milani nuk ka arritur më shumë se një barazim në ballafaqimin me Cagliarin të zhvilluar të dielën në “San Siro”.…