Formacionet zyrtare: Muriqi me Mallorcan kërkojnë fitoren ndaj Cadizit

Sot me fillim nga ora 14:00 ndeshja mes Cadizit dhe Mallorcas e hap programin e ndeshjeve të La Ligas spanjolle.…

Kroos i shënon super gol Cadizit – video

Tanimë është shënuar edhe goli i dytë i ndeshjes në stadiumin “Santiago Bernabeu” mes Real Madridit dhe Cadizit. Real Madridi…

Pjesa e parë: Reali në epërsi kundër Cadizit – video

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen tejet interesante mes Real Madridit dhe skuadrës së Cadizit, ku nikoqirët gjenden në…