Kujdes: Një grua që sillet kështu do të largojë çdo burrë

Pas një ndarjeje, gratë shpesh pyesin se ku kanë gabuar në një marrëdhënie. Deri më tani, pyetje të ngjashme janë…

Prokuroria kërkon paraburgim për burrin që rrahu një grua në një market në Prishtinë

Është ndaluar për 48 orë F.B që sulmoi një grua në një market në Prishtinë mbrëmjen e së hënës. Prokuroria…

Burri më i shëndoshë në botë, hëngri deri në vdekje pas ndarjes

Ricky Naputi, i cili kishte shtatë vjet që nuk ecte dot dhe as nuk dilte nga shtëpia pasi kishte arritur…

Një burrë nuk duhet t’ia thotë këto gjëra gruas së tij në një lidhje serioze ose martesë

Edhe pse shpesh mund t’i themi partnerit tonë gjëra që nuk i nënkuptojmë, duhet të ketë një kufi Për të…

​Një burrë dhe një grua arrestohet për prostitucion

Një burrë dhe një grua janë arrestuar në Gjakovë me dyshimin se kanë kryer veprën mundësim ose detyrim në prostitucion.…

​Deputetja e PDK-së thotë se është kërcënuar nga bashkëshorti i presidentes Osmani

Deputetja Partisë Demokratike të Kosovës, Floretë Zejnullahu ka thënë se bashkëshorti i presidentes Vjosa Osmani, e ka kërcënuar atë përmes…

Burri i princeshës kalon kohën me modelet në jaht ndërsa ajo kujdesej për fëmijë

Bashkëshorti i princeshës britanike Eugene, Jack Brooksbank, me siguri do të duhet t’i shpjegojë gruas së tij atë që bëri…

Gruaja kap burrin polic në dhomën e hotelit, rrah të dashurën në krevat me të

Policia po heton një video skandaloze në Indi, ku një grua gjen burrin e saj të zhveshur në një dhomë…

Burri që preu thonjtë pas 66 vjetësh: Asnjë grua nuk donte të martohej me mua

Në moshën 82-vjeç, mbajtja e thonjve të tij u bë e vështirë. Asnjë grua nuk pranoi të martohej me të…

Burrit i presin organet mashkullore pasi tentoi të përdhunonte të mbesën në Brazil

Sipas raportimeve nga Brazili, një burri iu prenë testikujt dhe organi gjenital, të cilat më pas iu hodhën derrave të…