Arrestohet edhe një person për plagosjen në Bardhosh

Është arrestuar të hënën edhe një person në rastin e plagosjes të një burri dhe një gruaje në Bardhosh të…

​Arrestohet burri që dyshohet se dhunoi një të mitur në Skenderaj

Është arrestuar një person në Skenderaj që dyshohet ta ketë dhunuar një të mitur. Policia ka treguar se e mitura…

Burri që mori transplantin e zemrës së derrit, ishte shpallur fajtor për therje me thikë

Burri që mori transplantin e parë të zemrës së derrit në botë, goditi një burrë shtatë herë me thikë duke…

Burri rrah gruan me kabllo dhe ikën nga shtëpia

Një person ka rrahur sot bashkëshorten e tij në Gjakovë duke i shkaktuar lëndime trupore, pas të cilave është arratisur…

Shqipëri, bashkëshorti vret gruan me kallashnikov

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në fshatin Nenshat të Bashkisë Vau Dejës. Burime për A2 CNN bëjnë me…

Tri gjëra që çdo grua i meriton nga burri i saj

Çdo person meriton një partner që do ta dojë, respektojë, të jetë me të kur është e nevojshme dhe ta…

Një burrë që tradhton thotë gjithmonë këto 6 fjali

Mashtrimi është një nga gjërat më të dhimbshme që mund të ndodhë në një marrëdhënie. Megjithatë, ekziston një model sjelljeje…

Arratiset pasi sulmoi fizikisht gruan e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë nga Fushë Kosova është arratisur në mesnatë. Sipas informatave të policisë, i…

Kujdes: Një grua që sillet kështu do të largojë çdo burrë

Pas një ndarjeje, gratë shpesh pyesin se ku kanë gabuar në një marrëdhënie. Deri më tani, pyetje të ngjashme janë…

Prokuroria kërkon paraburgim për burrin që rrahu një grua në një market në Prishtinë

Është ndaluar për 48 orë F.B që sulmoi një grua në një market në Prishtinë mbrëmjen e së hënës. Prokuroria…