Një burrë nuk duhet t’ia thotë këto gjëra gruas së tij në një lidhje serioze ose martesë

Edhe pse shpesh mund t’i themi partnerit tonë gjëra që nuk i nënkuptojmë, duhet të ketë një kufi Për të…

​Një burrë dhe një grua arrestohet për prostitucion

Një burrë dhe një grua janë arrestuar në Gjakovë me dyshimin se kanë kryer veprën mundësim ose detyrim në prostitucion.…

​Deputetja e PDK-së thotë se është kërcënuar nga bashkëshorti i presidentes Osmani

Deputetja Partisë Demokratike të Kosovës, Floretë Zejnullahu ka thënë se bashkëshorti i presidentes Vjosa Osmani, e ka kërcënuar atë përmes…

Burri i princeshës kalon kohën me modelet në jaht ndërsa ajo kujdesej për fëmijë

Bashkëshorti i princeshës britanike Eugene, Jack Brooksbank, me siguri do të duhet t’i shpjegojë gruas së tij atë që bëri…

Gruaja kap burrin polic në dhomën e hotelit, rrah të dashurën në krevat me të

Policia po heton një video skandaloze në Indi, ku një grua gjen burrin e saj të zhveshur në një dhomë…

Burri që preu thonjtë pas 66 vjetësh: Asnjë grua nuk donte të martohej me mua

Në moshën 82-vjeç, mbajtja e thonjve të tij u bë e vështirë. Asnjë grua nuk pranoi të martohej me të…

Burrit i presin organet mashkullore pasi tentoi të përdhunonte të mbesën në Brazil

Sipas raportimeve nga Brazili, një burri iu prenë testikujt dhe organi gjenital, të cilat më pas iu hodhën derrave të…

Zhduket një burrë në Prishtinë

Një burrë është zhdukur në Prishtinë. raportohet se për vendndodhjen e tij nuk dihet asgjë tash e 10 ditë. Zhdukjen…

Kërcënohet nga burri i saj, gruaja bashkë me djalin 8-vjeçar dërgohen në qendër strehimi

Një grua bashkë me djalin e saj tetë vjeçar janë dërguar në qendër të strehimit të viktimave të dhunës në…

Nëse burri juaj bënë këto gjëra, ai nuk ju respekton më

Respekti reciprok është baza e çdo marrëdhënieje, përfshirë martesën. A keni filluar të vëreni që burri juaj tregon përbuzje, ju…