Rrahu gruan dhe djalin, ndalohet një burrë në Gjakovë

Policia në Gjakovë ka arrestuar një burrë, pasi që dyshohet se nën ndikim të medikamenteve ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes…

Zhduket një burrë në Pejë

Një burrë është zhdukur në Pejë. Siç ka informuar Policia, burri është zhdukur të dielën, më 13 nëntor. “Ankuesja femër…

Një burrë rrahu gruan në Viti

Është arrestuar një burrë në Viti, pasi e rrahu bashkëshorten e tij. Policia ka njoftuar se gruaja së bashku me…

Bashkëjetoi me të miturën, ndalohet një burrë në Vushtrri

Një person është arrestuar nën dyshimin se nga viti 2021 ka bashkëjetuar me një të mitur. Sipas raportit të Policisë…

Një burrë tenton ta dhunojë një burrë tjetër në Istog

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast “dhunim në tentativë” në Istog. Në Istog gjatë ditës së djeshme është…

Vdekje e dyshimtë në Prizren, policia po heton rastin

Një burrë është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Prizren. Policia dhe një ekip i emergjencës kanë…

Ngacmohet seksualisht një burrë në Prishtinë

Një burrë nga Prishtina ka njoftuar policinë se për tri vjet është duke u shqetësuar-ngacmuar nga një i dyshuar. Rasti…

Kanosi nënën arrestohet i dyshuari

Të dielën një burrë është arrestuar në Prishtinë pasi ka ushtruar dhunë psiqike dhe ka kanosur nënën e tij. Policia…

Sulmoi seksualisht dy gra, arrestohet një burrë

Policia ka arrestuar një burrë pasi dyshohet se ka sulmuar seksualisht dy viktimat femra në Prishtinë. Me vendim të prokurorit…

Një burrë rrahu të bijën e mitur dhe e dëboi nga shtëpia

Një person është arrestuar në Shtërpcë të martën rreth orës katër të mëngjesit, pasi dyshohet se e ka rrahur të…