United-Burnley, formacionet e mundshme

Në kuadër të xhiros së 20-të të Premier Ligës Manchester United do të ballafaqohet me skuadrën e Burnleyt, pas barazimit…

Probleme te Evertoni, vetëm nëntë lojtarë të gatshëm kundër Burnleyt

Trajneri Rafael Benitez ka sugjeruar që Premier Liga angleze duhet të mbaj përgjegjësi për shkak se anuluan kërkesën e Evertonit…

Pezullohet ndeshja mes Aston Villas e Burnleyt

Kur kanë mbetur më pak se dy orë deri te ndeshja mes Aston Villas dhe Burnleyt, tifozët e të dy…

​Shtyhet edhe një ndeshje tjetër e Premier Ligës

Nuk do të zhvillohet sonte ndeshja e Premier Ligës ndërmjet Burnleyt dhe Watfordit. Lajmi tashmë është konfirmuar nga skuadra e…

Përfundon ndeshja pa fitues mes Chelseat e Burnleyt

Ka përfunduar ndeshja mes kampionit evropian Chelsea dhe skuadrës së Burnley, ku pas 90’ minutave lojë të zhvilluar nuk ka…

Burnley barazon rezultatin kundër Chelseat

10 minuta para fundit të ndeshjes barazohen shifrat në stadiumin “Stamford Bridge”. Skuadra e Burnleyt ka barazuar rezultatin në ndeshjen…

Chelsea pret në shtëpi Burnleyn, ja formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 16:00 do të zhvillohet ndeshja mes kampionit evropian Chelsea dhe skuadrës së Burnleyt, e vlefshme kjo…

Watford shkatërron Evertonin, Southampton barazon me Burnleyn

Kanë përfunduar pesë nga gjashtë ndeshjet e xhiros së nëntë të Premier Ligës angleze, ku kemi pasur disa rezultate tejet…

Broja i pandalshëm, kalon Southamptonin në epërsi kundër Burnley

Momentalisht është duke u zhvilluar ndeshja mes skuadrës së Southampton dhe asaj të Burnleyt në Premier Ligën angleze, ku rezultati…

Liverpooli përball Burnleyt, këto janë formacionet e mundshme

Pas fitores së pastër në xhiron e parë më rezultat 3-0 ndaj Norwich Cityt, Liverpooli e vazhdon sot ecurinë e…
error: