Greuther Furth-Bayern Munich, formacionet e mundshme

Bundesliga gjermane rikthehet sot me xhiron e gjashtë të sezonit të ri 2021/22, ku ndeshja e vetme për sot do…

Këto janë transferimet e kompletuara në Bundesligën gjermane

Si të gjitha ligat e tjera evropiane, edhe Bundesliga gjermane ka arritur që të kompletojë disa transferime interesante në këtë…

Premier Liga, La Liga dhe Bundesliga hapin sot perdet e edicionit 2021/22

Pasi kampionati francez i futbollit Ligue 1 filloi javën e kaluar, sot edicioni garues 2021/22 do të nis edhe në…

Bayerni në rast fitoreje shpallet kampion

Bundesliga gjermane vazhdon sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së 34, ku po ashtu mund të…

Vikendi përplot takime në ligat evropiane

Pas një jave me plot ndeshje në kuadër të kualifikimeve për Botërorin “Katar 2022”, vikendi na sjell disa ndeshje tejet…

​E pabesueshme ajo çfarë po i ndodh skuadrës së madhe gjermane!

Lufta për titullin kampion ende është e hapur edhe pse Bayern Munich vazhdon të jetë lider me katër pikë më…

Programi i ndeshjeve në Top 5 liga evropiane

Pas ndeshjeve në Ligën e Kampionëve dhe në atë të Evropës, sot do të kemi mundësin që t’i përcjellim disa…

Bundesliga gjermane rikthehet me disa ndeshje interesante

Bundesliga gjermane vazhdon sot me disa ndeshje interesante në kuadër të xhiros së 25-të. Ndeshjet më interesante të programit të…

Borussia Mochengladbach – Bayern Munich, ndeshja e vetme në Bundesligë

Bundesliga gjermane rikthehet sot me një derbi tejet interesant në kuadër të xhiros së 15. Borussia Monchengladbach pret në shtëpi…

Këta janë top-5 golashënuesit në top-5 ligat evropiane

Jemi në ditët e fundit të vitit 2020 dhe ligat kryesore të futbollit evropian tashmë e kanë mbyllur gjysmën e…
error: