Bundesliga në javën e 10-të, luftë e ashpër për kreun e tabelës

Njëri nga kampionatet më të forta në futbollin evropian padyshim është që është edhe kampionatin gjerman, i njohur si Bundesliga.…

Bayerni mysafir i Union Berlinit në Bundesligën gjermane

Bundesliga gjermane vazhdon sot me disa ndeshje interesante në kuadër të xhiros së 10, ku kampioni aktual Bayern Munich do…

Bundesliga gjermane, ja ndeshjet e sotme

Bundesliga gjermane do të vazhdojë sot, ku në kuadër të xhiros së tetë të sezonit të ri 2021/22 do të…

Bundesliga gjermane, ja ndeshjet e sotme

Bundesliga gjermane i rikthehet sot aksionit, ku në kuadër të xhiros së shtatë do të kemi disa ndeshje tejet interesante.…

Ja rezultatet e ndeshjeve në Bundesligan gjermane

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e sotme të programit të Bundesligas gjermane, të cilat ishin të vlefshme për xhiron e…

Greuther Furth-Bayern Munich, formacionet e mundshme

Bundesliga gjermane rikthehet sot me xhiron e gjashtë të sezonit të ri 2021/22, ku ndeshja e vetme për sot do…

Këto janë transferimet e kompletuara në Bundesligën gjermane

Si të gjitha ligat e tjera evropiane, edhe Bundesliga gjermane ka arritur që të kompletojë disa transferime interesante në këtë…

Premier Liga, La Liga dhe Bundesliga hapin sot perdet e edicionit 2021/22

Pasi kampionati francez i futbollit Ligue 1 filloi javën e kaluar, sot edicioni garues 2021/22 do të nis edhe në…

Bayerni në rast fitoreje shpallet kampion

Bundesliga gjermane vazhdon sot me disa ndeshje tejet interesante në kuadër të xhiros së 34, ku po ashtu mund të…

Vikendi përplot takime në ligat evropiane

Pas një jave me plot ndeshje në kuadër të kualifikimeve për Botërorin “Katar 2022”, vikendi na sjell disa ndeshje tejet…
error: