Lojtarët e Juventusit nën hetime për thyerjen e rregullave të Covid-19

Shtatë lojtarë të Juventuait raportohet se janë duke u hetuar për thyerjen e rregullave të karantinimit para ndeshjeve ndërkombëtare, dy…

11 lojtarët që Arsene Wenger dështoi t’i transferonte te Arsenali

Në ditët e tij, Arsene Wenger ishte i njohur për syrin që kishte për talente dhe për besimin e madh…

​Ronaldo me shokë thyejnë rregullat e izolimit, pritet të dënohen

Ronaldo me shokë thyejnë rregulla e izolimit, pritet të dënohen Shtatë lojtarë të Juventusit janë larguar të hënën nga kampi…

42-vjeçari Buffon rinovon me Juventusin

Gianluigi Bufon la Juventusin në verën e vitit 2018 për tu bashkuar me PSG, por zemra e tij nuk arriti…
error: