Numër i madh rastesh me Covid-19 te skuadra e Tottenham, në rrezik ndeshja kundër Brighton

Skuadra londineze Tottenham është goditur nga një valë me raste të virusit Covid-19 para ndeshjes në të enjten në Ligën…

Mane thellon epërsinë kundër Brighton

Gjigandi anglez Liverpool ka thelluar epërsinë në ndeshjen kundër skuadrës së Brighton, përmes sulmuesit anësorë Sadio Mane. Mane thellon epërsinë…

Liverpool-Brighton, formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 16:00 do të fillojë ndeshja mes gjigandit anglez Liverpool e skuadrës së Brighton, e vlefshme kjo…

Manchester City mposht skuadrën e Brighton

Ka përfunduar ndeshja e fundit e xhiros së 10 të Premier Ligës angleze mes skuadrës së Brighton dhe kampionit aktual…

City mbyll pjesën e parë në epërsi kundër Brighton

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Brighton dhe Manchester City, ku pas 45’ minutave lojë kampioni aktual i…

Brighton-Manchester City, formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 18:30 do të fillojë ndeshja e fundit e programit të sotëm të Premier Ligës angleze, ku…

​Arsenali ndalet nga Brightoni pas tri fitoreve

Skuadra e cila po vazhdon të befasojë në këtë edicion të Premier Ligës Brightoni e ka ndalur me barazim Arsenalin…

​Chelsea merr vetëm një pikë nga dueli me Brightonin

Chelsea nuk e ka marrë maksimumin nga ndeshja kundër Brightonit në Premierligë, ndeshje e vlefshme për xhiron e 32 e…

​Chelsea synon fitore ndaj Brightonit për të kaluar në vendin e tretë, formacionet zyrtare

Skuadra e Chelseat do të kërkojë të kalojë në vendin e tretë në Premierligë duke e mposhtur Brightonin në ndeshjen…

Superliga, protesta të mëdha nga tifozët e Chelseat, Cech futet në mesin e tyre – video

Para ndeshjes së Premierligës ndërmjet Chelseat dhe Brightonit e cila është planifikuar të fillojë nga ora 21:00, një numër i…