Përfundon pjesa e parë, ja rezultati mes Manchester United dhe Brighton

Krahas dy ndeshjeve në Ligën e Kampionëve është duke u zhvilluar edhe takimi mes Manchester United dhe Brighton, ndeshje kjo…

Chelsea synon transferimin e mbrojtësit të Brighton

Kampioni evropian dhe botëror Chelsea është duke konsideruar që të bëjë një lëvizje për mbrojtësin e Brighton Adam Webster, raporton…

​Chelsea “harron” të fitojë në Premier Ligë, ndalet edhe nga Brightoni

Nuk ka fitore për Chelsean tash e katër ndeshje radhazi në Premier Ligë pasi ata së fundi janë ndalur me…

Brightoni barazon rezultatin ndaj Chelseat-video

Brightoni e ka nisur shumë më mirë pjesën e dytë ndaj Chelseat dhe si rezultat edhe e ka barazuar rezultatin.…

Ndaj Brightonit Chelsea kërkon fitoren e parë pas tri ndeshjeve, formacionet zyrtare

Një fitore në pesë ndeshjet e fundit është bilanci negativ i Chelseat në Premier Ligën angleze dhe humbja e fundit…

Chelsea lëshon nga dora fitoren në minutat shtesë

Futbollistët e Chelsea kanë barazuar sonte si vendës kundër Brighton me rezultat 1:1, në kuadër të xhiros 20 të Premier…

Chelsea-Brighton, formacionet zyrtare

Sonte me fillim nga ora 20:30 kampioni evropian Chelsea pret në shtëpi, në stadiumin “Stamford Bridge”, skuadrën e Brighton, ndeshje…

Fitorja sot kundër Brighton e lëviz Chelsean mbi Liverpoolin në tabelë

Sonte me fillim nga ora 20:30 kampioni evropian Chelsea pret në shtëpi, në stadiumin “Stamford Bridge”, skuadrën e Brighton, ndeshje…

Konfirmohet pezullimi i ndeshjes mes Tottenham dhe Brighton

Ndeshja mes Tottenham dhe Brighton, e cila parashihej që të zhvillohet më 12 dhjetor nga ora 15:00 tani është pezulluar,…

Tottenhami “pushtohet” nga Covid-19, do të kërkohet pezullimi i ndeshjes kundër Brightonit

Skuadra londineze Tottenham do të paraqes një kërkesë drejt krerëve të Premier Ligës për ta pezulluar ndeshjen e së dielës…