Liverpooli barazon me Brightonin, Chelsea mposht Crystal Palace

Kanë përfunduar ndeshjet që ishin duke u zhvilluar në kuadër të programit të Premier Ligës anglez, ku kemi disa rezultate…

Liverpooli përmbys rezultatin, kalon në epërsi kundër Brightonit

Gjiganti anglez, Liverpool  ka arritur ta përmbysë rezultatin në ndeshjen kundër Brightonit, ku tani ka kaluar në epërsi për herë…

Firmino barazon rezultatin për Liverpoolin kundër Brightonit – video

Tanimë është barazuar çdo gjë në stadiumin “Anfield Road”, ku nikoqirët kanë shënuar edhe golin e dytë të ndeshjes. Gjiganti…

Liverpooli ngushton epërsinë e Brightonit, shënon Firmino – video

Nikoqirët kanë arritur më në fund që ta gjejnë golin e parë të ndeshjes në stadiumin “Anfield Road”. Gjiganti anglez,…

Zhbllokohet rezultati mes Liverpoolit dhe Brightonit – video

Tanimë është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Liverpoolit dhe Brightonit, ku mysafirët kanë gjetur golin të parët. Skuadra e Brightonit…

Liverpool-Brighton dhe Crystal Palace e Chelsea mund t’i ndiqni LIVE këtu

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë në ndeshjet tejet interesante në Premier Ligën anglez, ku Liverpooli e pret në…

Formacionet zyrtare të Liverpoolit dhe Brightonit, Klopp habit me disa ndryshime

Sot me fillim nga ora 16:00 do të zhvillohet ndeshja tejet interesante mes Liverpoolit dhe Brightonit, e vlefshme kjo për…

Liverpooli nuk ndalet me Arthur, kërkon yllin e Brightonit

Tanimë ka mbetur vetëm zyrtarizimi nga ana e Liverpoolit për marrëveshjen e arritur për transferimin e mesfushorit brazilian, Arthur Melo.…

Autogoli e rikthen Unitedin në lojë kundër Brightonit – video

Nikoqirët kanë arritur ta gjejnë golin e parë të ndeshjes në stadiumin “Old Trafford”. Skuadra e Manchester United ka arritur…

Mbyllet pjesa e parë, dy gola bëjnë diferencën mes United e Brightonit

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes skuadrës së Manchester United dhe asaj të Brighton, ku kjo e fundit…