Brentfordi ndal Liverpoolin me barazim

Ka përfunduar ndeshja mes Brentfordit dhe Liverpoolit, e vlefshme kjo për xhiron e gjashtë të Premier Ligës angleze. Të dy…

Salah shënon gol jubilar, kalon në epërsi Liverpoolin

Gjigandi anglez Liverpool ka arritur ta përmbysë rezultatin në përballjen kundër Brentford, përmes golit të egjiptianit Mohamed Salah. Nga një…

Mbyllet pjesa e parë me barazim mes Brentford dhe Liverpool

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e Premier Ligës angleze mes Brentfordit dhe Liverpoolit, ku pas 45’ minutave lojë,…

Liverpooli gjen golin e barazimit kundër Brentford

Liverpooli gjen golin e barazimit kundër Brentford “Të Kuqtë” e kanë barazuar rezultatin në stadiumin “Brentford Community”. Gjigandi anglez Liverpool…

Brentford kalon në epërsi kundër Liverpoolit

Skuadra e Brentfordit ka kaluar në epërsi kundër gjigantit anglez Liverpoolit, përmes golit të mbrojtësit Ethan Pinnock. Pas një rrëmuje…

Brentford-Liverpool, fillon ndeshja

Ka filluar ndeshja mes skuadrës së Brentford dhe Liverpoolit, e vlefshme kjo për xhiron e gjashtë të Premier Ligës angleze.…

Brentford-Liverpool, ja formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 18:30 do të filllojë ndeshja interesante e Premier Ligës angleze mes Brentford dhe Liverpoolit, e vlefshme…

Skuadra promovuese në Premier Ligë e tronditë Arsenalin

Brentfordi e ka bërë befasinë e madhe në ndeshjen hapëse të Premier Ligës duke e mposhtur Arsenalin me rezultat të…

E nis keq Arsenali, pëson gol nga Brentfordi – video

Nuk ka nisur aspak mirë për Arsenalin ndeshja hapëse e Premier Ligës kundër Brentfordit. Skuadra e Mikel Artetas është në…

​Starton Premier Liga me ndeshjen Brentford – Arsenal, Xhaka në fushë nga minuta e parë

Kampionati më spektakolar i futbollit, Premier Liga e Anglisë e nis sot rrugëtimin e saj për edicionin 2021/22. Kjo ligë…
error: