Bremer “tradhton” Interin, ky i fundit gjen alternativën e tij te Fiorentina

Gjiganti italian, Inter, ishte shumë pranë transferimit të mbrojtësit të Torinos, Gleison Bremer, me të cilin kishte marrëveshje personale që…

Kthesë e madhe, pas Dybalas, Interi po e humb garën edhe për Bremer

Juventusi raportohet se ka kaluar Interin në garën për të nënshkruar me mbrojtësin e Torinos, Gleison Bremer. Braziliani, i cilësuar…

Bremer te Interi? Flet drejtori sportiv i Torinos

Drejtori sportiv i Torinos, Davide Vagnati, ka hedhur poshtë spekulimet se qendërmbrojtësi Gleison Bremer është afër një transferimi te Interi.…

Torino në epërsi ndaj Interit

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen e Serie-A ndërmjet Torinos dhe Interit. Kampioni në fuqi është në disavantazh 1-0 pasi vendasit…