Arrestohen dy braziliane dhe tre kosovarë dyshohen për prostitucion

Policia ka arrestuar pesë të dyshuar, dy femra shtetase braziliane dhe tre meshkuj kosovarë. Po dyshohen se të njëjtit në…

Fulhami arrin marrëveshje me United për yllin brazilian

Të sapo promovuar në Premier Ligë, Fulham, ka rënë dakord për një marrëveshje prej 15 milionë eurosh, përfshirë shtesat, për…

Leeds refuzon ofertën e Arsenalit për yllin brazilian

Skuadra angleze Leeds United ka refuzuar ofertën e Arsenalit për sulmuesin e krahut, Raphinha, raporton “The Athletic”. Klubi i londinez…

Reali blindon edhe për katër vite ylli brazilian, vendos klauzolë marramendëse në kontratën e tij

Gjiganti spanjoll Real Madrid ka arritur sot marrëveshje të plotë me Vinicius Junior për të rinovuar kontratën e tij, dhe…