Chelsea arrin marrëveshje për talentin brazilian

Siç konfirmohet nga eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, skuadra e Chelseat ka arritur marrëveshje sot për të nënshkruar me talentin…

Superylli brazilian alarmon gjigantët e Premier Ligës

Njëri nga lojtarët më të kërkuar momentalisht nga gjigantët evropianë është superylli i Palmeiras, Endrick. 16 vjeçari brazilian po shkëlqen…

Arrestohen dy braziliane dhe tre kosovarë dyshohen për prostitucion

Policia ka arrestuar pesë të dyshuar, dy femra shtetase braziliane dhe tre meshkuj kosovarë. Po dyshohen se të njëjtit në…