Courtney Love pretendon se Brad Pitt e “përndjek” atë për Kurt Cobain

Courtney Love pretendon se Brad Pitt e “përndjek” atë për Kurt Cobain, sepse ai ishte i dëshpëruar për të bërë…

Brad Pitt e gjeti sërish lumturinë në dashuri?

Ylli i Hollywoodit, Brad Pitt duket se ka gjetur sërish lumturinë në dashuri. Pasi së fundmi nxitën thashethemet për një…

Angelina Jolie kritikon padinë ‘joserioze’ të Brad Pitt

Angelina Jolie e ka cilësuar padinë e Brad Pitt kundër saj për pronësinë e kantinës së tyre “të pavlerë, keqdashëse…

Brad Pitt e Ines de Ramon janë në lidhje ‘prej disa muajsh’

Brad Pitt ka pak kohë që njihet me Ines de Ramon dhe është marrë shumë prej saj. Fituesi i Oskarit,…

Brad Pitt “kalon kohë me Emily Ratajkoswki”

Brad Pitt thuhet se ka kaluar kohë me Emily Ratajkoswki, por ata ende nuk janë zyrtarisht në lidhje, raporton Page…

Brad Pitt po ekspozon skulpturat e tij për herë të parë në Finlandë

Aktori amerikan Brad Pitt prezantoi në mënyrë diskrete veprat e tij skulpturore në një ekspozitë të përbashkët fundjavën e kaluar…

FBI nuk pritet të rihapë çështjen Brad Pitt pas raportit shpërthyes të Angelina Jolie

FBI nuk pritet të rihapë hetimin për Brad Pitt pasi një raport shpërthyes u zbulua këtë javë, sipas një miku…