Zyrtare, klubi i Serie-A shkarkon trajnerin

Sinisha Mihajlovic nuk është më trajner i Bolonjës. Trajneri serb e ka paguar shtrenjtë fillimin jo fort të mirë të…

Gabim fatal nga Interi në luftën për titull, mposhtet nga Bolonja

Interi ka pësuar disfatë nga Bolonja në ndeshjen e prapambetur të Serie-A duke u mposhtur me rezultat 2-1 edhe pse…

Interi kërkon kreun e tabelës me fitore ndaj Bolonjës, Handanovic nuk ia del, formacionet zyrtare

Përveç Ligës së Kampionëve ndeshje sot do të kemi edhe në Serie A, ku spikat ajo mes Bolognas dhe kampionit…

Bolonja-Inter, merret vendimi përfundimtar për ndeshjen e shtyrë

Bordi i Garancive të CONI ka vendosur që ndeshja e shtyrë e Interit kundër Bolonjës duhet të luhet. Ndeshja midis…

Interi e shkatërron Bolonjën dhe merr kreun e tabelës

Interi ka siguruar tri pikë të reja në Serie-A duke marr një fitore të lehtë ndaj Bolonjës në xhiron e…

​Interi krijon epërsi të thellë ndaj Bolonjës që në pjesën e parë-video

 Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Interit dhe Bolonjës. Kjo sfidë është e vlefshme për xhiron e katërt…

Milani rikthehet te fitorja, mposht Bolonjën dhe blindon kreun e tabelës

Milani ka arkëtuar tre pikë të reja në kampionatin italian, Serie-A pasi e ka mposhtur Bolonjën me rezultat 2-1 si…

​Interi fiton dhe i bën presion direkt Milanit

Interi ka arkëtuar tre pikë të reja në kampionatin italian duke e mposhtur Bononjën ne “Giuseppe Meazaa” me rezultat 3-1,…

Interi luan për fitore ndaj Bolonjës, formacionet zyrtare, Conte befason me vendimin e tij

“Në stadiumin “Giuseppe Meazza”, Interi e pret sonte skuadrën e Bolonjës ku kërkon tre pikë të reja për të vazhduar…