Boehly turpërohet në lidhje me De Bruynen e Salah

Pronari i ri i Chelseat, Todd Bohely ka bërë disa ndryshime që prej blerjes së klubit, njëra nga to edhe…

Boehly thyen heshtjen, zbulon arsyen e shkarkimit të Tuchel

Pronari i ri i Chelseat, Todd Boehly përmes një interviste për “SALTConference” ka zbuluar arsyen se pse vendosi ta shkarkojë…

Debati se kush është më i mirë, Boehly zgjedh mes James dhe Alexander-Arnold

Mbrojtësi i krahut të djathtë i Liverpoolit, Trent Alexander-Arnold nuk e ka nisur në formën më të mirë edicionin e…

Boehly ia plotëson dëshirat Tuchelit, pas Raphinhas synimi është te ylli i Cityt

Chelsea dhe skuadra angleze, Leeds United, kanë arritur sot marrëveshje për sulmuesin e krahut, Raphinhan. Leeds do të përfitojë 75…

E konfirmuar, ky është transferimi i parë i Chelseat nën epokën e re të Boehlyt

Siç raportohet nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, skuadra angleze Chelsea ka arritur marrëveshje të plotë për transferimin e yllit…