Barça merr tre pikë të reja ndaj Bilbaos dhe ngjitet në vendin e tretë

Barcelona ka korrur një fitore shumë të rëndësishme në kampionat duke e mposhtur Athletic Bilbaon me rezultat 2-3 dhe duke…

Bilbao – Barcelona, bie goli pas vetëm tre minutave lojë – video

Athletico Bilbao e ka befasuar Barcelonën pasi ka kaluar në avantazh ndaj “Blaugranëve” pas vetëm tre minutave lojë. Goli u…

Athletic Bilabo – Barcelona, formacionet e mundshme

​Barcelona do të udhëtojë në Bilbao sonte për ndeshjen ndaj Athletic Bilbao në mes të një krize të brendshme në…