​Berisha: Jam këtu për të shënuar gola dhe për t’i dhënë tituj Prishtinës

Klubi i Prishtinës sot ka prezantuar sulmuesin më të ri në skuadër, Besart Berishën. Në konferencën e mbajtur për shtyp…

Besart Berisha transferohet te Prishtina

Kampioni i Superligës së Kosovës Prishtina ka arritur të sigurojë shërbimet e sulmuesit me përvojë të madhe Besart Berisha. Berisha…
error: