Bernard Berisha operohet pas lëndimit në krah

Sulmuesi kosovar Bernard Berisha ka përfunduar me sukses operimin të cilit i ishte nënshtruar, pas një lëndimi të pësuar në…

Bernard Berisha pranon çmimin “NDERI I QYTETIT” në Pejë

Mesfushori i Koosvës Bernard Berisha ka pranuar sot një çmim special nga Komuna e Pejës. Ai është nderuar me çmimin…

​Bernard Berisha shkëlqen me dy gola dhe një asistim në fitoren e skuadrës së tij – video

Mesfushori i Kombetares së Kosovës, Bernard Berisha ishte protagonisti kryesor në fitoren e skuadrës së tij, Akhmat Grozny, në Ligësn…

Bernard Berisha mesazh kombëtares pak orë para ndeshjes

Kur kanë mbetur edhe pak orë deri tek momenti kur Kosova zbret në fushë për t’u përballur me Maqedoninë e…

Challendes për Berishën: Unë jam trajner dhe i marr vendimet

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes e ka publikuar listën e futbollistëve për tri ndeshjet e këtij muaji para…

Bernard Berisha: Qëndroni në shtëpi, së bashku do ti festojmë triumfet e Kosovës

Koronavirusi tashmë ka përfshirë thuajse tërë botën, ndërsa këtij virusi nuk i ka shpëtuar as shteti i Rusisë. Në një…
error: