Berisha shënon gol në Bundesliga (VIDEO)

Sulmuesi me prejardhje kosovare, Mergim Berisha e ka gjetur golin e tij numër pesë në sezonin aktual të Bundesligas. Berisha…

Berisha vazhdon me gola në Bundesliga – video

Futbollisti me prejardhje kosovare, Mërgim Berisha po vazhdon të shkëlqejë në Bundesliga me skuadrën e tij, Augsburgun. Berisha realizoi sot…

Katër ndeshje radhazi pa fitore në Bundesliga, Bayerni e pëson nga Berisha

Gjiganti gjerman, Bayern Munich, pavarësisht formës së mirë në Ligën e Kampionëve, tani ka katër ndeshje pa fitore në Bundesliga.…

Reagon ashpër kryetari i “Dardanëve”: Pajaziti e Berisha tradhtuan, janë të pabesë

Largimi nga Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e grupmoshave U21 të Adrion Pajazitit dhe Medon Berishës ka ngjallur reagim të…

E konfirmuar: Dardan Berisha rikthehet te Sigal Prishtina

Njëri prej basketbollistëve më të mirë kosovar, Dardan Berisha, e njoftoi dje largimin nga klubi i Pejës përmes një njoftimi…