Tjetër gol në ndeshjen Real Madrid – Gladbah – video

Real Madridi po shkon me hapa të sigurt drejt kualifikimit për në fazën e eliminimit direkt të Ligës së Kampionëve.…

Bie goli i parë në ndeshjen Real Madrid – Gladbach – video

Real Madridi e ka gjetur golin e epërsisë ndaj Borussia Munchengladbahut pas nëntë minutave lojë. Realizues ishte sulmuesi francez Karim…

Benzema kalon edhe portierin dhe realizon ndaj Interit (VIDEO)

Real Madridi ka kaluan në avantazh ndaj Interi në minutën e 24’ të ndeshjes, raporton KosovaPress. Golin e realizoi sulmuesi…

​Liga e Kampionëve, mbyllen ndeshjet, këto janë rezultatet befasuese

Janë zhvilluar sonte ndeshjet e dyta të grupeve A,B,C dhe D ku nuk munguan rezultatet befasuese në disa prej ndeshjeve…