Zyrtare: Reali transferon Bellingham

Klubi i Borussia Dortmundit përmes një komunikate e ka bërë zyrtare transferimin e Jude Bellingham te Real Madridi. Reali ka…

​Bellingham lojtari i sezonit në Bundesligë

Mesfushori anglez i Borussia Dortmundit, Jude Bellingham është shpallur lojtari i sezonit në Bundesligë. Bellingham ishte kyç në luftën e…

Reali dhe Bellingham, detajet e kontratës së yllit anglez

Sipas gazetarit të njohur Fabrizio Romano, Real Madridi është shumë afër që të kompletojë një marrëveshje për Jude Bellingham. Kushtet…

Drejtori sportiv i Dortmundit: Nuk ka asgjë në tavolinë për Bellingham

Drejtori sportiv i Borussia Dortmundit, Sebastian Kehl ka folur për Jude Bellingham, i cili pritet që të largohet këtë verë…

Guardiola e vë në siklet gazetarin kur pyetet për Bellingham

Sigurisht, saga më interesante e merkatos verore do të jetë ajo e Jude Bellingham. Bellingham pritet të largohet nga Borussia…

Klopp e pranon se Liverpooli është larguar nga gara për Bellingham

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp u paraqit sot për mediat para ndeshjes në Premier Ligë kundër Leeds United. Gjatë konferencës…

Klopp 100% i përfshirë në vendimin për Bellingham

Jurgen Klopp thuhet se është 100% dakord me vendimin e raportuar të krerëve të Liverpoolit për tu larguar nga bisedimet…

Reali vendos limitin, kaq do të paguajë për Bellingham

Real Madridi raportohet se e ka prioritet transferimin e Jude Bellingham këtë verë, por e ka vënë një limit se…

Liverpooli bën ofertën e parë për Bellingham

Gjiganti anglez si duket e ka marrë seriozisht çështjen e transferimit të Jude Bellingham, pasi që ka bërë ofertën e…

Henderson e nxit Liverpoolin të nënshkruajë me Bellingham

Kapiteni i Liverpoolit, Jordan Henderson ka thënë se do të ishte e mrekullueshme që “Të Kuqtë” të jenë klubi që…